Informator na czas kryzysu

  • 15 marca 2020
960 510 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ostródzie. Filiały w Iławie, Morągu, Pasłęku, Łęgutach.

W odpowiedzi na zamknięcie kościołów i brak nabożeństw wiele z naszych parafii odwołało nabożeństwa. Zamiast tego wierni mogli uczestniczyć w dziesiątkach transmisji telewizyjnych, internetowych i radiowych. Także członkowie naszej parafii mogli bez problemu w tych audycjach brać udział. Ponieważ jednak zdecydowana większość wiernych, osoby starsze, bez dostępu do internetu, pozbawione są tej możliwości przygotowaliśmy specjalne wydanie naszego informatora, w którym, zamieszczone jest rozważanie, program nabożeństwa domowego i modlitwa. Już niebawem wszyscy parafianie otrzymają go pocztą. Kto zaś nie należy do parafii może uczestniczyć z nami w modlitwie korzystając z poniższego linku:

https://www.dropbox.com/s/5cydevs6enqivn8/EWANGELIK%20OSTR%C3%93DZKI-marzec2020.pdf?dl=0